Obráběč kovů

Společnost Bohemia Rings s.r.o. vyrábí komponenty v oblasti přesného strojírenství zejména pro segment větrné energetiky, dále speciální příruby a díly pro železniční a petrochemický průmysl. Na trhu působíme již 24 let. Na jaře 2018 se naše společnost stala součástí ocelářské skupiny Třinecké železárny / Moravia Steel a zároveň si přivlastnila i tradiční logo největší české hutě - tři kladívka v kruhu.

Přijmeme obráběče kovů CNC.

Popis pozice:

- seřizování, programování a obsluha CNC karuselů, vyrábějících velkorozměrové komponenty

Požadujeme:

- technické vzdělání nebo praxe v oboru

- vítána znalost programu Siemens Sinumerik 840D

- práce na 12 hod. směny (denní/noční, víkendy volné, měsíčně cca 15 směn)

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení až 31.000,- Kč

- benefity (příspěvek na dopravu, dovolená navíc, dotované stravování, navýšené příplatky, odměna za doporučení nového kolegy, možnost vzdělávání a další výhody)

Firma: BOHEMIA RINGS s.r.o.

Kontakt: Lucie VOMÁČKOVÁ
Zámrsk 10
565 43 Zámrsk

Telefon: 465500826
606062802

Místo práce: Zámrsk u Vysokého Mýta

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé